Powered by Smartsupp

Vrijwilligersvacature: Koken en Bakken

Ben jij een echte kookprins of -prinses en draai je je hand niet om voor koken voor meerdere mensen?
Dan is dit vast iets voor jou.

Veel cliënten vinden het leuk om mee te helpen bij het boontjes doppen of aardappels schillen. Of de vaat in te ruimen want dat moet ook gebeuren.
En veel cliënten genieten alleen al van de geuren en het gerommel in de keuken. Of vinden het leuk om proefkonijn te zijn.
Want wat is er nou lekkerder dan de geur van zelfgemaakte appeltaart? Juist! Het opeten ervan! 

 

Lijkt dit je leuk? Help dan mee met het bedenken van maaltijden, samen boodschappen doen en koken of bakken voor en met cliënten.
Daarna schuif je natuurlijk gezellig aan voor het eten en help je eventueel nog bij het opruimen.

  • Delen

Kenmerken


Categorieën
Hoofdgebieden Gehandicaptenzorg
Regio's Dantumadeel / Dantumadiel
De Friese Meren / De Fryske Marren
Harlingen
Heerenveen
Leeuwarden
Noardeast-Fryslân
Ooststellingwerf
Opsterland
Smallingerland
Súdwest-Fryslân
Waadhoeke
Weststellingwerf
Achtkarspelen
  • Delen

Meer informatie voor vrijwilligers

Hart voor de zorg en nét dat stukje extra aandacht voor de cliënt. Alliade kan niet zonder haar vrijwilligers. Zij leveren een waardevolle bijdrage aan de zorg en ondersteuning die wij bieden. Samen hebben wij het doel: een goed en zinvol leven voor de cliënten.